KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9308376
nr 930 8376
Akvarell
Oidentifierad konstnär, sydländskt motiv, signerad, 45x57
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 15 december 2014
kl 20:48:12
450 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr